W Onwelo tworzymy nowoczesne rozwiązania IT, które pomagają rozwijać biznes klientów z różnych branż oraz z licznych światowych lokalizacji. Naszą siłą są szerokie kompetencje zespołów oraz ich doświadczenie pozwalające na sprawną realizację projektów IT od początku do końca. Kładziemy nacisk na dopasowanie umiejętności specjalistów do zadań wynikających z konkretnych potrzeb klienta.

Bądź na bieżąco

Onwelo joins TikTok

Onwelo joins TikTok

We have created a profile on TikTok! It’s not only a natural next step in our strategy to increase our online presence, but also a perfect opportunity to share professional skills, show off expertise, and advertise our great office vibes to a broader audience.

Poznaj naszą ofertę

Nasza oferta powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w realizacji projektów z różnych obszarów, ciągłego rozwijania kompetencji oraz wypracowania licznych partnerstw technologicznych. W każdym projekcie kładziemy nacisk na dopasowanie sposobu jego realizacji do potrzeb klienta. Tworzymy rozwiązania dla bankowości, branży finansowej, ubezpieczeniowej, FMCG, przemysłu, branży automotive oraz telekomunikacji.

WYBRANI KLIENCI

BRZMI CIEKAWIE?

Napisz do nas, przedstawimy Ci szczegóły oferty i opowiemy o sposobie pracy. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.

WSPÓŁPRACA Z NCBIR

Nowe technologie w medycynie – ruszamy z pracami z zakresu B+R. Wspólnie z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie opracowaliśmy projekty rozwiązań z zakresu technologii i medycyny wspierające diagnostykę w chorobach nowotworowych. Otrzymaliśmy finansowanie jednego z projektów z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i rozpoczęliśmy jego realizację!